Nasz cel?

Chcemy promować najlepsze miejsca i smaki w Polsce, z dala od zgiełku miasta… Opowiadać historie o miejscach i produktach. Głównymi bohaterami naszych materiałów są właściciele tych przepięknych miejsc i producenci polskich produktów. To ich historie i pasje przedstawiamy w naszych materiałach foto, video i recenzjach.

Co nas wyróżnia?

Chcemy prezentować wyłącznie te miejsca i produkty, które spełniają najwyższe oczekiwania.

Dlaczego warto z nami pracować?

Potrafimy opowiadać historie i tworzyć piękne materiały foto i video. Co więcej wiemy, jak je wypromować, bo mamy duże doświadczenie w marketingu, PR, social mediach, kampaniach online. Organizujemy również eventy kulinarne i wydarzenia, które pozwolą Ci wypromować Twoje miejsce i produkty.

 

Sprawdź czym zajmują się eksperci Tasty Places

Sylwia Sasal

Pomysłodawczyni i mózg kreatywo-operacyjny Tasty Places.

Przygotowuje dla Was relacje z odwiedzanych miejsc, współtworzy scenariusze filmów, pisze artykuły i recenzje. Testuje na własnej skórze i selektywnie wybiera każdy produkt i miejsce. Jest odpowiedzialna za działania marketingowe realizowane dla wszystkich partnerów Tasty Places.

Joanna Jakubiuk

Szefowa kuchni, ekspert kulinarny Tasty Places

Podróżując po Polsce ocenia smak i jakość kuchni, aby wrócić do Was z rzetelną oceną i informacją, gdzie warto zjeść i spróbować lokalnych specjałów. Joanna jest również odpowiedzialna za kulinarne rewolucje oraz prowadzenie warsztatów i wydarzeń kulinarnych.

Sebastian Rudnicki

Fotograf Tasty Places

Towarzyszy nam od początku i każde zdjęcie, jakie znajdziecie na Tasty Places jest jego autorstwa. Na co dzień prowadzi własną agencję i zajmuje się fotografią reklamową, a u nas tworzy prawdziwe dzieła sztuki. Ma wszystko co powinien mieć fotograf, oko, talent, doświadczenie i wrażliwość.

Bartosz Dziamski

Operator filmowy Tasty Places

Najnowszy nabytek Tasty Places, na co dzień prowadzi poznańskie studio fotograficzne i filmowe. Specjalizuje się w materiałach o tematyce kulinarnej. U nas będzie tworzył większe produkcje video promujące miejsca i polskie produkty. Wyjątkowy talent, doceniony w wielu konkursach fotograficznych i filmowych.