Villa Greta

Rodzinny pensjonat znajdujący się na Dolnym ŚląskuDolny Śląsk, góry Kaczawskie

Agroturystyka na Dolnym Śląsku

Rodzinny pensjonat Villa Greta znajduje się we wsi Dobków na Dolnym Śląsku, w Krainie Wygasłych Wulkanów, około 24 km od Jeleniej Góry. Do dyspozycji gości właściciele oddają 48 miejsc noclegowych – 9 komfortowych pokoi z łazienkami, apartament Kaczawski (typu studio z aneksem kuchennym) oraz Dom Arnolda, w którym czekają na Was 3 apartamenty (typu mieszkania M2).

Restauracja slow food na Dolnym Śląsku

To nie tylko agroturystyka, ale również restauracja, która zdobyła wyróżnienie Slow Food Dolny Śląsk i znalazła się w przewodniku Gault & Millau. W restauracji znajdziecie potrawy przygotowane z produktów pochodzących bezpośrednio z ogródka właścicieli i od lokalnych gospodarzy. Restauracja nie zlekceważy ani wegetarian, ani wegan, ani osób na diecie, ani najmłodszych niejadków. O jakość jedzenia, nie możecie się tu obawiać. Wręcz przeciwnie, będziecie długo wspominać domowe pierogi, gołąbki, cepeliny, świeże pączki i drożdżówki.

Atrakcje na Dolnym Śląsku

W najbliższej okolicy agroturystyki na Dolnym Śląsku możecie odwiedzić ekomuzeum rzemiosła, odwiedzić Sudecką Zagrodę Naukową. Jeśli lubicie narty to dobra baza na biegówki po Górach Izerskich, na narty zjazdowe w Górach Kaczawskich, Sudetach i Karkonoszach. Amatorzy górskich wędrówek, odnajdą w tych okolicach swój prawdziwy raj. Jest to również idealne miejsce na wyjazd z dziećmi. W okolicy znajdziecie moc atrakcji: stadninę koni, warsztaty kreatywne dla dzieci i dorosłych, przejażdżkę bryczką, kuligi i wycieczki rowerowe. Nie sposób się tutaj nudzić.

Oceń i napisz recenzję

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dobków 59
Dobków 59-540 Województwo dolnośląskie PL
Wskazówki dojazdu

Zadaj pytanie: