Pensjonat Uroczysko Zaborek

Agroturystyka na PodlasiuJanów Podlaski, Podlasie

Najpiękniejsze miejsce na Podlasiu

Pensjonat „Uroczysko Zaborek” to zabytkowy ponad 70 hektarowy kompleks starej drewnianej architektury przystosowanej do potrzeb hotelowych, położony na terenie Parku Krajobrazowego „Podlaski Przełom Bugu”. Możecie zamieszkać tu m.in. na Plebanii z 1880 roku, w Wiatraku „Koźlaku”, w Drewnianej Leśniczówce, Zaścianku lub Bielonym Dworku, pamiętającym czasy powstania styczniowego 1863 r. To piękny przykład klimatycznego miejsca na Podlasiu.

Agroturystyka na Podlasiu

Pensjonat ma do dyspozycji gości 42 pokoje, rozmieszczone w 6 budynkach. Łącznie może zapewnić nocleg ponad 120 osobom. Każdy pokój wyróżnia się odmiennym wystrojem, dostępne są pokoje o różnorodnej tematyce np.: muzyczny, koński, podlaski, łowicki czy apartament Księżniczki, usytuowany na najwyższym piętrze wiatraka. Ponadto w każdym budynku znajdują się pomieszczenia jak salon czy jadalnia pozostawione do użytku gości.

Kuchnia na Podlasiu

W Zaborku króluje domowa kuchnia w najlepszym tego słowa znaczeniu. Potrawy przygotowywane są przez miejscowe kucharki na bazie lokalnych produktów. Kuchnia oparta jest na tradycyjnych, regionalnych przepisach (bogaty wybór potraw z kasz, ziemniaków i mąki), ale czerpie również inspiracje z kuchni świata.

Atrakcje na Podlasiu

Wycieczki rowerowe, spacery, przejażdżki wozami konnymi, zimą – kuligi, latem – spływy tratwami lub kajakami rzeką Bug, jazda konna, safari ornitologiczne, plenery malarskie. Atrakcje dla najmłodszych stanowią m.in.: szlak przyrodniczy, czy historyczny szlak skansenowy. Do dyspozycji rodzin z dziećmi jest też plac zabaw z domkiem, plac naturalny, boiska sportowe czy park linowy.

Pensjonat Uroczysko Zaborek – strona www

Oceń i napisz recenzję

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kolonia 28
Janów Podlaski 21-505 lubelskie PL
Wskazówki dojazdu

Zadaj pytanie: