Polna Zdrój

Agroturystyka, butikowy dom weselnyWleń, Dolny Śląsk, Karkonosze

Agroturystyka na Dolnym Śląsku

Polna Zdrój to butikowy dom weselny i klimatyczne siedlisko w okolicach Jeleniej Góry. Dom stoi na wzgórzu, nieco na uboczu miasteczka Wleń, położonego na terenie Parku Krajobrazowego Doliny Bobru i Rezerwatu Ptactwa. Do Waszej dyspozycji właściciele oddają 4 apartamenty (2,4 i 5 osobowe), a także salon główny z kominkiem, taras widokowy, aneks kuchenny, salę taneczną oraz saunę fińską z widokiem na Śnieżkę.

Dla tych, którzy chcieliby zorganizować wesele w przepięknym miejscu z widokiem na Sudety, właściciele zapewniają kompleksową pomoc w organizacji od wystroju i dekoracji wnętrz, po obsługę foto, video, oprawę muzyczną i oczywiście catering.

Kuchnia na Dolnym Śląsku

Niewątpliwym atutem tego miejsca jest kuchnia. Magda jest samoukiem, ale śmiało mogłaby konkurować ze znanymi kucharzami. Potrafi zaspokoić najbardziej wysublimowane podniebienia serwując dania z haute cuisine, ale również tworzyć coś z niczego, a to jest również sztuka. Jest kreatywna w kuchni, nieustannie wymyśla nowe przepisy i smaki. Weganie, wegetarianie, bezglutenowcy, alergicy możecie być spokojni, bo dostaniecie w Polnej menu uszyte na miarę Waszych potrzeb. Spróbujecie tutaj produktów od lokalnych producentów, a także warzyw i owoców z przydomowego ogródka.

Atrakcje na Dolnym Śląsku

W miasteczku Wleń panuje uzdrowiskowy mikroklimat, przed wojną był tutaj kurort uzdrowiskowy, do którego przyjeżdżały osoby z problemami kręgosłupa. W bezpośrednim sąsiedztwie miasteczka znajdują się trasy rowerowe, kajakowe, pontonowe i spacerowe, a także trasy narciarskie, aquaparki oraz stadniny koni. W okolicy przebiegają dwa ważne szlaki historyczne: Szlak Zamków Piastowskich i Wygasłych Wulkanów. Jakie atrakcje polecają właściciele w okolicy? Zabytkową Kolej Doliny Bobru, zaporę Plichowicką, regionalny browar w Lwówku Śląskim, kopalnie agatów i uranu, a także wycieczkę do Bolesławca po wyroby ceramiczne i podróż koleją do renesansowego Goerlitz.

 

Zobacz materiały o tym miejscu!

Oceń i napisz recenzję

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polna 5
Wleń 59-610 Województwo dolnośląskie PL
Wskazówki dojazdu

Zadaj pytanie: