Siedlisko Blanki

Ekskluzywna agroturystyka na Mazurach nad jeziorem BlankiBlanki, Lidzbark Warmiński, Warmia i Mazury

Agroturystyka na Mazurach

Siedlisko Blanki to ekskluzywna agroturystyka, położona nad malowniczym jeziorem Blanki w okolicach Lidzbarka Warmińskiego. To butikowe miejsce oferuje 4 kameralne, przestronne apartamenty z odrębnymi wejściami, które gwarantują Wam spokój i intymność:

Henri Matisse – 50 m2
Amedeo Modigliani – 50 m2
Henri de Toulouse-Lautrec – 100 m2
Pablo Picasso – 150 m2

Wnętrza domu urządzone są z elegancją, z całą pewnością dostrzeżecie w nim zamiłowanie do sztuki i architektury. Całość nawiązuje do stylu francuskiej, wiejskiej posiadłości.

Dobra kuchnia na Mazurach

Siedlisko Blanki to magiczne miejsce, które łączy naturę, sztukę i dobrą kuchnię. Każdy z apartamentów wyposażony jest w kuchnię, w której możecie przygotować samodzielnie posiłki. Jeśli chcecie odpocząć od gotowania, możecie skorzystać z prywatnego kucharza, który przyrządzi dla Was pyszne posiłki na bazie lokalnych produktów.

Atrakcje na Mazurach

Siedlisko Blanki to miejsce, gdzie możecie bardzo aktywnie spędzać czas. Kasia Jaguszewska jest dyplomowanym nauczycielem Hatha Yoga, certyfikowanym Meditation Coatch oraz nauczycielem Mindfulness, natomiast Zbyszek – tenisistą. W ofercie agroturystyki znajdziecie atrakcje sportowe – tenis, narty, joga, nordic walking, rower, a także loty widokowe w tandemie.

Oceń i napisz recenzję

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Siedlisko Blanki 46
Lidzbark Warmiński 11-100 Województwo warmińsko-mazurskie PL
Wskazówki dojazdu

Zadaj pytanie: