Stary Młyn Strzeszyn

Agroturystyka na Zachodnim Pomorzu w sercu Pojezierza DrawskiegoŁubowo, Pojezierze Drawskie, zachodniopomorskie

Agroturystyka na Zachodnim Pomorzu

W samym sercu Pojezierza Drawskiego znajduje się Stary Młyn Strzeszyn, położony na styku dwóch jezior, pomiędzy Czaplinkiem i Szczecinkiem. Niedawno odremontowany dworek oferuje 21 nowoczesnych pokoi, bibliotekę z kominkiem, salon, taras oraz salę zabaw z bilardem.

Kuchnia na Zachodnim Pomorzu

Agroturystyka Stary Młyn oferuje prawdziwą domową kuchnię, bazującą na sezonowych produktach. Będziecie mieli okazję spróbować prawdziwego mleka, domowego masła i twarogu. Odkryjecie tutaj tradycyjne receptury, domowe wypieki, kuchnię pełną smaków, przypraw i zapachów. Specjalnie na Waszą prośbę, szef kuchni przygotuje dania wegetariańskie, bezglutenowe, a także pozbawione laktozy.

Atrakcje na Zachodnim Pomorzu

Stary Młyn znajduje się na terenie objętym programem Natura 2000 i Strefą Ciszy, to idealne miejsce na wypoczynek w rytmie slow. Na miejscu możecie korzystać z bezpośredniego dostępu do jeziora, prywatnej plaży oraz pomostów, aby aktywnie spędzać czas nad wodą. Miłośnicy jeździectwa mogą skorzystać z szerokiej oferty jazd konnych oraz hotelu dla koni, który znajduje się na terenie kompleksu agroturystycznego. Na terenie przylegającym do stajni czekają na Was dwa maneże: mniejszy – do nauki jazdy, drugi, większy – do jazdy skokowej bądź ujeżdżeniowej.

Oceń i napisz recenzję

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Strzeszyn 7
Łubowo 78-445 Województwo zachodniopomorskie PL
Wskazówki dojazdu

Zadaj pytanie: